Obserwatorzy

Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance – Rexona nadaje rytm i zachęca do ruchu!

Witajcie :)

Właśnie doszła do mnie ciekawa informacja, szczególnie dla tych co wakacjują się i urlopują nad Bałtykiem a konkretnie w Sopocie lub gdzieś w pobliżu :)
 
Otóż marka Rexona zaprasza wszystkich na Rexona Fresh Party - wieczorną imprezę w rytmach klubowej muzyki :D oraz na Rexona Stay Dance - plażowy trening tańca :)
 
Każdy kto chce wziąć w tym udział powinien odwiedzić Sopot w dniach 31.07 i 01.08 2015 i udać się do Zatoki Sztuki. Nie zabraknie gwiazd, światowej klasy DJ'ejów oraz zabawy na najwyższym światowym poziomie.
W TYM ROKU TO REXONA NADAJE RYTM!
Już 31.07 miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w rytmach muzyki serwowanej przez DJ'ów takich jak: Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero. Na imprezie nie zabraknie też gwiazd m.in. Rafała Maślaka, Marceliny Zawadzkiej czy Natalii Siwiec.

Kolejny dzień upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem - laureaci You Can Dance - Brian Poniatowski i Natalia Gap zaprosza plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.

Serdecznie zapraszam do dołączenia do wydarzenia na facebooku :) oraz do zabawy z Sopocie :D
buziaki :*

3 komentarze:

  1. No niestety, do Sopotu mam kilkaset km, ale zabawa na pewno będzie przednia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią bym się wybrała :) Szkoda tylko że ciut za daleko

    OdpowiedzUsuń