Obserwatorzy

Przeszczepianie włosów, nie takie straszne jak go malują :)

Witajcie :)

Mówiąc chirurgia estetyczna od razu myślimy o wygładzeniu zmarszczek, powiększeniu piersi, odessaniu tłuszczu i tym podobnych zabiegach, które mają pomóc nam kobietom w pozbyciu się wszelakich kompleksów.
Otóż moje drogie Panie nie tylko my borykamy się z kompleksami, Panowie też je posiadają. Do najczęstszych z nich należy łysienie, czyli najprościej mówiąc braki w zaroście na głowie :P
No bo który facet nie chciałby mieć gęstej i mocnej czupryny na głowie? :D
Niestety na nieszczęście naszych drogich Panów to właśnie oni częściej niż kobiety cierpią na tzw. Łysienie androgenowe czyli nic innego jak nadmierne wypadanie włosów, przeważnie zaczynające się od cofnięcia linii włosów obejmujące skronie i czoło (tzw. zakola). Z doświadczenia wiem, że łysienie jest zmorą praktycznie każdego faceta. Powoduje to, że mężczyzna traci pewność siebie w relacjach z kobietami i nie tylko. Ale jak wiadomo faceci nie przyznają się do swoich kompleksów bo w oczach kobiety lubią być postrzegani jako "MACZO" :D a "MACZO" jak wiadomo są doskonali w każdym calu ;)
źródło 1
źródło 2 
Najprostszym sposobem walki z łysiną jest zgolenie głowy na zero :D
Mnie osobiście taki typ faceta nie pociąga, no ale są gusta i guściki :)
źródło 3
Można również stosować wszelkiego rodzaju wcierki i preparaty na porost włosów, ale nigdy nie mamy 100% pewności, że coś zdziałają.
Tu z pomocą przychodzi nam chirurgia estetyczna a dokładniej mówiąc, przeszczep włosów, czyli pobranie własnych mieszków włosowych (przeważnie z tyłu głowy) i przeszczepienie ich w okolice pozbawione owłosienia i w miejsca łysienia.
Niestety jak z większością zabiegów, mogą pojawić się skutki uboczne m.in. pieczenie skóry, bóle głowy, powstawanie blizn, czy nawet obrzęk skóry głowy.
Dobra wiadomość drodzy Panowie, otóż na rynku pojawiła się innowacyjna metoda przeszczepu włosów - SAFER.
Jest to małoinwazyjna metoda, która pozwala zaoszczędzić czas, wyeliminować uszkodzenia przeszczepianych mieszków włosowych oraz zniwelować skutki uboczne tradycyjnej metody przeszczepiania włosów.
Po zabiegu metodą SAFER pacjent już na drugi dzień może wrócić do normalnej aktywności. Nie ma blizn pooperacyjnych ani bólu głowy.
Oto efekty przed i po :)
źródło 4
Do zapoznania się szerzej z ta metodą przeszczepiania włosów zapraszam na stronę www.tourmedica.pl
Tak więc Panowie macie okazję praktycznie bezboleśnie pozbyć się Waszych kompleksów. Do dzieła! :D
Zabieg polecany jest nie tylko przy łysieniu androgennym, ale również przy zabiegach korekty i rekonstrukcji brwi, czyli my też drogie Panie możemy czerpać korzyści z tej innowacyjnej metody :D

6 komentarzy:

 1. Mojego tatę golę maszynką na zero :D Ale jemu to pasuje i mama też nie wyraża sprzeciwu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wszystkim pasuje to nic tylko się cieszyć :D

   Usuń
 2. a ja uważam, że panowie powinni łysieć z godnością :) taka już ich (nieszczęsna) natura, że pozbywają się szybko owłosienia na głowie ;)
  jak widzę strojnisiów z zaczeskami, tapirkami i innymi cudami to śmiech mnie ogarnia :D
  przeszczep? nie wiem czy chciałabym aby mój facet go sobie zafundował ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem zgadzam się z Tobą :) ale np jak facet łysieje już po 30? Jeśli by się uparł i miałoby mu to poprawić samoocenę to czemu nie :) w końcu kobiety robią wszystko by ustrzec się np. przed zmarszczkami :D

   Usuń
 3. Mój Narzeczony też goli się na łyso, za to ma brodę, ale jest Przystojniakiem, a ładnemu we wszystkim ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój mąż już niestety ma zakola :(

  OdpowiedzUsuń